Hakkımızda

Marka ya da ürününüzü farklılaştırarak ön plana çıkaracak kurumsal kimlik çalışmaları, web sitesi, iOS ve Android telefon/tablet ve diğer mobil cihazlarla uyumlu uygulamalar, sosyal medya ya da outdoor tasarımlarınız ve daha fazlası için tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Social House

Markaların istek ve ihtiyaçlarına göre marka bilinirliğini ve sadakatini arttıracak kreatif fikirler üretiyor, tasarlıyor ve projelendiriyoruz. Yaratıcı konsept geliştirmekten başlayarak, prodüksiyon ve post-prodüksiyona kadar tüm aşamalarda, ihtiyaca ve medyaya özel videolar üretiyor ve doğru hedef kitleye, doğru iletişimle sesleniyoruz.

Design House

Web dünyasında değişen kullanıcı ihtiyaçlarını tespit eder ve bu ihtiyaçlara göre çözümler üretiriz. Agile yazılım geliştirme metodlarını efektif kullanır, tüm proje paylaşımlarımız için sürdürülebilir ve geliştirilebilir projeler üretiriz. Müşterilerinizin ve kullanıcılarınızın her an yanında, cebinde ve hatta parmaklarının ucunda olmak çok kolay. Mobil Uygulama ihtiyaçlarınızı çözümsüz bırakmıyor ve tüm platformlarda sizin için geliştiriyoruz. Project House. Markaların istek ve ihtiyaçlarına göre marka bilinirliğini ve sadakatini arttıracak kreatif fikirler üretiyor, tasarlıyor ve projelendiriyoruz. Yaratıcı konsept geliştirmekten başlayarak, prodüksiyon ve post-prodüksiyona kadar tüm aşamalarda, ihtiyaca ve medyaya özel videolar üretiyor ve doğru hedef kitleye, doğru iletişimle sesleniyoruz.

Development House

MARKAKOD olarak biz istenilen hedefe ulaşmanın, doğru soruları sormak ve nereye ulaşmak istediğini bilmekten geçtiğine inanırız. Yazılımdan tasarıma, sosyal medyadan medya planlamaya kadar tüm mecralarda proje yönetimi ile markanızı en iyi şekilde yönetir, konumlandırır ve kodlarız.

Project House

Bugünün ve geleceğin en önemli mecrası ve hepimizin vazgeçilmez sosyal medyada, içerik üretiyor, markanızı müşterilerinizle buluşturuyor, yazılım ve tasarım destekli yaratıcı projeler ve içeriklerle güçbir bir iletişim ve etkileşim sağlıyoruz.